-1.4C
Pristina
26 Janar, 2021 - 17:16

Bota

- Advertisement -

Fanella speciale e tifozit të kombëtares së Kosovës bën xhiron në rrjete sociale

Kombëtarja e Kosovës fitoi mbrëmë ndaj Malit të Zi me rezultatin 2:0, me golat e Amir Rrahmanit dhe Vedat Muriqit. Kosova fitoi dhe vazhdoi ëndrrën...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -