-3.2 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 15:25

Binaket

- Advertisement -

Pas 15 vitesh bëhen prindër, i pagëzuan fëmijët me emrin Vjosa dhe Albin

Një çift nga Kosova janë bërë prindër pas 15 vitesh duke lindur dy engjuj. Mirëpo, e veçanta ishte se emrat e vajzës dhe djalit i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -