-1.4C
Pristina
26 Janar, 2021 - 16:14

Bill Gates

- Advertisement -

Parashikimi i Bill Gates për përfundimin e pandemisë dhe rikthimin e normalitetit

Ka kaluar më shumë se një vit që kur infektimi i parë me koronavirus në botë u raportua. Kjo ndodhi në Wuhan të Kinës dhe...

Parashikimi i ri i Bill Gates për pandeminë, ja kur përfundon sipas tij

Parashikim pesimist nga themeluesi i Microsoft, Bill Gates lidhur me pandeminë e koronavirusit. Në një intervistë për italianen “La Stampa”, ai thotë se nëse nuk...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -