5.8 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 10:04

Besian Mustafa

- Advertisement -

Besian Mustafa e merr vendimin e parë si ministër

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa ka marrë vendim për mbylljen e sezonit të gjuetisë për periudhën 2019 – 2020. Sezoni i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -