15.8C
Pristina
27 Shkurt, 2021 - 15:58

Arijanet Muric

- Advertisement -

Rashica luan sot kundër Bayernit, dy kosovarë përballen mes vete në Angli

Përkundër që stinori vjeshtor në Ipko Superligën e Kosovës ka përfunduar dhe nuk do të ketë ndeshje për dy muajt vijues, tifozët mund t’i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -