-1C
Pristina
28 Janar, 2021 - 11:54

Arbër Zaimi

- Advertisement -

Aktivisti i VV-së e godet Skënder Hysenin për telefonatën me Grenellin

Aktivisti dhe anëtari i kryesisë së VV-së, Arbër Zaimi, ka thumbuar koordinatorin shtetëror për dialogun me Serbinë, Skender Hyseni, për vizitën në ShBA dhe...

Zaimi i VV-së: Marrëveshja Thaçi-Vuçiq ekziston dhe është në dëm të Kosovës

Arbër Zaimi nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se marrëveshja Thaçi-Vuçiq ekziston dhe është e keqe dhe në dëm të Kosovës. Ai thotë se dera e...

Këshilltari i Kurtit vjen me një paralajmërim

Arbër Zaimi, këshilltar i kryeministrit në detyrë Albin Kurtit, ka thënë se “mafia dhe shfaqjet e saj partiake, mediatike dhe biznesore janë bërë bashkë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -