-4.2 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 21:13

Arbër Morina

- Advertisement -

Kirurgu kontravers: Koronarovirusi shumë shpejtë do të vij në Kosovë

Kirurgu i Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës Arber Morina, gjatë ditës së sotme ka folur rreth përhapjes së virusit kinez koronarovirus ose COVID-19...

Tha se e gjeti shërimin për diabet, merr reagime të shumta nga mjekët e QKUK-së: Veç kjo bën vaki në Kosovë

Kirurgu abdominal, Arbër Morina, po pretendon se sëmundja e pashërueshme e diabetit, në fakt mund të shërohet me metodat kirurgjike. Po, ndaj postimit të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -