0.1 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 08:10

Arbana Xharra

- Advertisement -

Për Turqinë hyxhym në aeroport, po jo për BE’në e Gjermaninë

Ish-gazetarja dhe analistja Arbana Xharra ka reaguar ndaj pritjes që i është bërë nga Qeveria e Kosovës, ndihmave me materiale shëndetësore nga Turqia. Xharra ka...

Arbana Xharra e ashpër ndaj Kadri Veselit: Aderimin e Besa Ismailit e ka për një grusht votash të myslimanëve

Dje në Partinë Demokratike të Kosovës ka aderuar Besa Ismaili, profesoreshë në Fakultetin e Studimeve Islame. Në lidhje me hyrjen e saj në politikë, ka...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -