9.6C
Pristina
5 Mars, 2021 - 21:11

Andi Bushati

- Advertisement -

“Të ka ardhur fundi! Je bukosur”, Bushati ia përplas në sy Ramës: Shiko veten në pasqyrë, më dhimbsesh

Analisti dhe gazetari i njohur, Andi Bushati, ka shkëmbyer replika të forta me kryeministrin e vendit, Edi Rama. Bushati i kërkoi llogari Ramës për rritjen...

Andi Bushati për qeverinë e re: Mbahet në këmbë nga lista Serbe, pikërisht kur duhet nënshkruar marrëveshja me Serbinë

Analisti politik nga Shqipëria, Andi Bushati, ka komentuar votimin e Qeverisë së re në Kuvend. Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se është...

Eskalon Andi Bushati: Halil Matoshi është belban që punon për një bodigard

Gazetari nga Shqipëria, Andi Bushati, i ka kthyer një përgjigje të shkurtër gazetarit nga Kosova Halil Matoshit pasi ky i fundit e denoncoi thirrjen...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -