5.7C
Pristina
5 Mars, 2021 - 05:13

Ambasada Gjermane

- Advertisement -

Ambasadori i ri gjerman në Kosovë e nis me “bereqet” punën, i ofron Zemajt ndihma të ndryshme ndaj Covid-19

Ambasadori i ri gjerman në Kosovë, Jörn Rohde e ka nisur me donacione punën e re. Rohde i ka dhuruar Ministrisë së Shëndetësisë donacione të...

Ambasada gjermane jep NJOFTIMIN, mbyllet zyra e vizave dhe pasaportave

Ambasada gjermane në Shqipëri ka shpërndarë një njoftim të rëndësishëm duke bërë me dije se zyra e vizave dhe e pasaportave është e mbyllur...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -