3.8C
Pristina
1 Mars, 2021 - 22:42

Alma Lama

- Advertisement -

Alma Lama, Haki Abazit: Mjerë Kosova që të ka në krye, po i fut hundët në punët e Shqipërisë

Ish-deputetja dhe ish-ambasadorja, Alma Lama ka reaguar ndaj zëvendëskryeministrit, Haki Abazit pas deklaratave për Shqipërinë, konkretisht rrënimit të Tetartit. Përmes një shkrimi në rrjetin social...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -