12.2C
Pristina
24 Shkurt, 2021 - 18:18

Alex Seitaj

- Advertisement -

“I pashë të pasmet dhe…”, aktori shqiptar tregon si fjeti me mikeshën e tij pasi ishin bërë tapë

Alex Seitaj, aktori i njohur për rolin e tij si Vezirja në “Portokalli” ka rrëfyer së fundmi çmenduritë që ka bërë në efektin e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -