10.3C
Pristina
8 Mars, 2021 - 16:28

Aleksander Vucic

- Advertisement -

Vuçiç e Vulin i ‘bien në qafë’ Presidentit maqedonas për Kosovën

Presidenti serb, Aleksander Vuçiç tha se Maqedoni e Veriut ka bërë gjithqka për t'i bërë 'lajka' Gjermanisë si një nga forcat më të fuqishme...

Vuçiq e paralajmëron Real Madridin për futbollistin e tyre

Futbollisti i Real Madridit, Luka Joviq nuk i kishte përfillur urdhërat që të qëndronte në izolim dhe kishte marrë pjesë në një festë në...

Vuçiq për Putinin: Por të ishte në vitin 1999, ne nuk do të bombardoheshim

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, tha të martën në Sochi të Rusisë se po të ishte në vitin 1999 në krye të federatës ruse Vladimir...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -