2.3C
Pristina
2 Mars, 2021 - 01:57

Albërije Hadërgjonaj

- Advertisement -

Përvëluese: Albërije Hadërgjonaj çmend fansat me fotot e saj me bikini

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj për të cilën vitet janë vetëm numër, ka befasuar fansat me fotografitë e fundit në InstaStory. Ajo pa dyshim që...

Albërija ngriti sallën në këmbë me performancën e saj, Anxhelina i bën dedikimin prekës!

Albërije Hadërgjonaj që kur iu prezantua për herë të parë publikut shqiptar, befasoi me vokalin e saj, pamjen dhe performancën në skenë, dhe kjo...

Nuk e keni parë asnjëherë, ky është ish-burri i Albërije Hadërgjonajt

Albërije Hadërgjonaj është një nga femrat më të komentuara, sidomos për dukjen e saj e cila sa më shumë që po mbush vite aq...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -