0.1 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 08:49

Alban Krasniqi

- Advertisement -

Burri i Albulena Haxhiut i quan injorantë ata që dolën ta presin Thaçin

Kontroversi dhe aktivisti i Vetëvendosjes Alban Krasniqi, i cili është burri i ish-ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiut, ka reaguar pas pritjes madhështore të presidentit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -