0C
Pristina
2 Mars, 2021 - 02:46

Aksioni

- Advertisement -

Mediat serbe publikojnë pamje të reja të aksionin të policisë

Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës veriore të vendit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -