2.3C
Pristina
2 Mars, 2021 - 02:18

Akerika

- Advertisement -

Lazanski zbulon se kush qëndron prapa taksës 100 përqind kundër Serbisë

Mirosllav Lazanski, një komentues ushtarako-politik dhe ambasadori i ardhshëm i Serbisë në Rusi, pretendon se Prishtina nuk po e heq taksën 100 përqind ndaj...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -