4.2C
Pristina
5 Mars, 2021 - 11:00

Aida Derguti

- Advertisement -

Donika Kadaj e Aida Dërguti gjobiten për hedhjen e gazit lotsjellës

Donika Kadaj-Bujupi dhe Aida Dërguti kanë marrë dënimin nga gjykata për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend në vitin 2015. Burime të Indeksonline bëjnë të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -