2C
Pristina
5 Mars, 2021 - 08:06

Agim Veliu

- Advertisement -

Veliu: “Brigadat e Kuqe” sërish dolën në sipërfaqe për ta mbjellur farën e së keqës

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur tubimin zgjedhor në Podujevë. Agim Veliu, para të pranishmëve tha se “Brigadat e kuqe” kanë dalë sërish në sipërfaqe...

Fitim Haziri i VV-së e deklason Agim Veliun e LDK-së në sondazhin e fundit

Ditëve të fundit janë duke u bërë sondazhe online rreth kandidatëve për deputetë nga partitë e ndryshme në Kosovë. Një sondazh i një media lokale...

Agim Llepotani dhe mister buzëqeshja

Pra, ai është arrogant, agr'esiv-pasiv, dhe shumë i pamëshirshëm me gjithkënd që atij nuk i pëlqen. Kur Isa Mustafa për herë të parë u bë...

Këshilltari i Veliut e fyen rëndë Vjosa Osmanin dhe listën e saj, thotë se “kanë dalë në gjah për asambleistë”

Bajram Gecaj, këshilltar politik i Ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliu, e ka quajtur u.d të presidentit, Vjosa Osmanin dhe listën e saj...

Agim Veliu mungon në seancë, Musliu: Pas deblakit që pësoi e ka të vështirë ta gjej rrugën për në kuvend

Deputetja e PDK’së Ganimete Musliu, ka kritikuar ministrin e Punëve të Brendshme Agim Veliun, pasi që ka kohë që ai nuk ka qenë pjesë...

“LDK-ja t’ia tregoj vendin Agim Veliut”

Ish-mjeku i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Liri Loshi, ka kritikuar LDK-në, pasi humbi bastionin e saj në Podujevë. Ai ka thënë se, përgjegjësia për këtë...

Kimete Berisha: E tash Agim Veliu ka arsye me shpall gjendjen e jashtëzakonshme

Publicistja Kimete Berisha në një postim të saj në Facebook, pas rezultatit zgjedhor në Podujevë shkruan se Agim Veliu tani ka arsye për të...

E pranon Agim Veliu: Kemi humbur!

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu ka pranuar humbjen në qytetin e Podujevës, pas fitores së kandidatit të LVV-së, Shpejtim Bulliqi. “LDK prapë po të rikthehet....

PDK-ja në kërkim të Agim Veliut: Lusim qytetarët nëse e shohin, të na lajmërojnë

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ka ironizuar me ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu, meqenëse nuk po merr...

Veliu i shkruan letër shefit të BE-së: Serbia po transporton migrantë deri në afërsi të Kosovës

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu i është drejtuar përmes një letre publike, shefit të Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë/përfaqësues special i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -