2.3C
Pristina
2 Mars, 2021 - 02:03

Aferdita Demaku

- Advertisement -

Aferdita i ‘tranon’ gjermanët me këtë fotografi

Prejse u martua, këngëtarja dhe modelja Aferdita Demaku, hoqi dorë nga muzika. Të paktën deri më tani ajo nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor. Megjithatë në...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -