10.3C
Pristina
8 Mars, 2021 - 16:15

Adnan Januzaj

- Advertisement -

Pasi dështoi me Politano-n, Roma vihet kërkon lojtar shqiptar

Shkëmbimi mes Politanos të Interit dhe Spinazolas të Romës me shumë gjasë ka dështuar. Mirëpo klubi romak, menjëherë ka nisur të interesohet për lojtarë tjerë,...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -