5.8 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 11:25

Adile Jashari

- Advertisement -

Gruaja e Adem Jasharit e cila në kohë lufte barte municione dhe luftonte

Për figurën e Adem Jasharit kemi dëgjuar shumë, ai ka qenë dhe vazhdon të mbetet heroi i luftës së fundit në Kosovë, mirëpo pak...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -