-6.3 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 04:40

Adil Behramaj

- Advertisement -

Zëdhënësi i Presidencës me kritika të ashpra për Avdullah Hotin: Ai nuk mund të përfaqësojë LDK-në, jo më Kosovën!

Zëdhënësi i Presidentit, Adil Behramaj, ka reagur pas vizitës së kryeministrit Avdullah Hoti në Bruksel dhe takimit me presidentin serb Aleksandër Vuçiq. “A e dini...

“Aktivizohen” edhe këshilltarët e Vjosa Osmanit e Hashim Thaçit: Rrisin “dozën” e akuzave

Pas deklaratave që ka bërë presidenti Thaçi në drejtim të Familjes së kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani, pos saj, ka reaguar edhe këshilltari Faton...

Këshilltari i Thaçit: Anketën e Pulsit Publik të UNDP-së e ka bërë “UBO Consulting”, që me vite e favorizon Vetëvendosjen

Këshilltari i Thaçit, Adil Behramaj, ka reaguar ndaj anketës që kompania e afërt me Vetëvendosjen, “UBO Consulting”, ka bërë për UNDP-në. Behramaj ka thënë se...

“Me 6-7 mijë euro çdokush e thyen rekordin me mbi 100 mijë veta live”

Adil Behramaj, këshilltar i presidentit Hashim Thaci, ka reaguar për shikueshmërinë që po i bëhet kryeministrit të shkarkuar Albin Kurtit, në televizione. Ai ka thënë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -