2.3C
Pristina
2 Mars, 2021 - 01:55

Adelina Thaçi

- Advertisement -

Adelina Thaçi e revoltuar me njerëzit që nuk po besojnë se ekziston virusi

Ditën e djeshme këngëtarja Adelina Thaçi konfirmoi se ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Në një lidhje direkte në emisionin Gjesi në T7, këngëtarja tregoi dhe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -