5C
Pristina
27 Shkurt, 2021 - 10:50

6 tetor

- Advertisement -

Ambasadori amerikan mesazh të fuqishëm për zgjedhjet e 6 tetorit

Philip Kosnett, ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, me anë të një videoje ka bërë thirrje që kosovarët të dalin dhe të votojnë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -