20.7 C
Pristina
Monday, August 8, 2022

Syla: Kurti “e ka djegur” Molliqajn, Vitinë, Abazin – ky do të jetë “i djeguri i radhës”

Gazetari, Valon Syla, ka shkruar të enjten në Facebook se “Albin Kurti e ka djegur Dardan Mollqiajn me PSD-në, më pas Haki Abazin e Arben Vitinë.

Që u zhdukën si shkuma”, thotë Syla teksa pyet “Kush do të jetë i djeguni dhe i shtrydhuni i radhës”.

“Personalisht konsideroj se Besnik Bislimi”, mendon gazetari.

Të fundit
Lajme të lidhura