fbpx
-1.3 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Sveçla shfaqet krah ambasadorit amerikan

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla së bashku me gruan e tij, Meritën, morën pjesë në festën e ditëlindjes së trupave të marinës amerikane.

Sveçla postoi fotografi së bashku me Meritën dhe ambasadorin amerikan Jeff Hovenier.

- Advertisement -

Ministri Sveçla tha së është mirënjohës pa fund për ata që me trupat e tyre u angazhuan e siguruan gjithmonë vetëm paqe.

“Me Meritën patëm kënaqësinë e veçantë që sonte, bashkë me mysafirin e nderit e mikun tonë, Ambasadorin Amerikan Jeffrey Hovenier, të festojmë ditëlindjen e trupave të marinës amerikane.

Mirënjohje pa fund për ata që me trupat e tyre u angazhuan e siguruan gjithmonë vetëm paqe. Semper fidelis!”.

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -