17.1 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Sveçla bëhet nervoz pse mbeti jashtë fotografisë së përbashkët (FOTO)

Ministri i punëve të brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla, ka mbetur pa u bërë pjesë e fotografisë së përbashkët të qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë.

Ndërsa Klan Kosova raporton se ai u pa më vonë duke iu ankuar stafit organizues për mungesë informimi lidhur me momentin e fotografimit.

Të fundit
Lajme të lidhura