fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

SuImohet një polic në aeroport

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një zyrtar policor është suImuar fizikisht në aeroportin “Adem Jashari” nga një person të cilit i ishte anuluar udhëtimi.

Pas intervistimit, i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë i policisë:

SULM NDAJ PERSONIT ZYRTARAeroporti ndërkombëtar i Prishtinës (ANP) “ADEM JASHARI” 31.12.2022-18:30.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti në shenjë pakënaqësie se ju kishte anuluar udhëtimi –fluturimi, së pari kishte shkaktuar probleme me sigurimin dhe më pastaj kishte suImuar fizikisht zyrtarin policor i cili ka pranuar trajtim mjekësor.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -