fbpx
2.5 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

SuImi në SuhodoII, Policia e Kosovës arreston një person

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për përfshirje në suImin e djeshëm në Suhodoll të Mitrovicës.

Këtë e konfirmoi vet institucioni përmes një komunikate të para pak çasteve.

“Në orët e pasdites së sotme, hetuesit Policor në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë identifikuar dhe arrestuar një person të dyshuar për përfshirje në veprën penaIe Iëndim i lehtë trupor”, thuhet ndër tjerash në njoftim.

- Advertisement -

Më poshtë edhe postimi i plotë:

- Advertisement -

Të fundit

Parlamenti Evropian mirëpret apIikimin e Kosovës për anëtarësim në BE

Në raportin për Kosovën të Parlamentit Evropian mirëpritet aplikimi i vendit për anëtarësim në Bashkimin Evropian dhe cilësohet se...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -