fbpx
-5.6 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

SuImi ndaj autobusit me mërgimtarë nga Kosova në Serbi, këto janë pamjet

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Mërgimtarët kanë filluar të kthehen në vendet perëndimore pas përfundimit të pushimeve.

Një autobus me udhëtarë nga Kosova është sulmuar para pak minutash në autostradë në Serbi.

- Advertisement -

Kështu kanë raportuar udhëtarët që gjenden në këtë autobus.

Ata për Veriu.info kanë thënë se xhami i autobusit është thyer me mjete të forta dhe tashmë janë ndalur në autostradë për të arritur policia.

- Advertisement -

Autobusi i takon kompanisë Fadili Tours.

Lexuesi ka dërguar pamje ekskluzive nga vendi i ngjarjes:

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Gazetari shqiptar trondit nga Turqia: Në zonën që ra tërmeti ka armë nukleare, është bazë e NATO-s

12 milionë njerëz janë prekur nga tërmeti që goditi të hënën në mëngjes Turqinë. Çdokush kërkon çdokënd, me shpresën...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -