fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Stresi i nervozuar shkelmon derën, do të largohet nga shtëpia: Kam probleme me veten

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Stresi i nervozuar ka insistuar që të largohet nga shtëpia.

Ai është nervozuar, duke shkelmuar derën.

- Advertisement -

“Unë dal nga takti, rrezikoj unë daljen time fare nga këtu”, është shprehur Stresi në bisedë me Xhulin.

VIDEO KËTU

Ai është shprehur se nuk e ka problemin me Xhulin, por me veten.

- Advertisement -

“Nuk e kam me ty, e kam me vetën, kam probleme me vetën, nuk e kam problemin me ty, e kam problemin me veten, nuk rri dot më këtu, s’jam për këtu unë më. E kam me durimin tim, nuk duroj dot më”, është shprehur ai.

- Advertisement -

Të fundit

Chollet e Escobar kërkuan themelimin e Asociacionit, vjen reagimi i parë nga LVV: “Zajdenica” nuk kalon

Këshilltari i Departamentit të Shtetit, Derek Cholet dhe i dërguari special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar kanë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -