-3 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 12:36

Skënderbeu vjen në Prizren

- Advertisement -

Shtatorja e heroit legjendar, Skënderbeu ka arritur në qytetin e Prizrenit.

Kjo shtatore do të zbulohet pikërisht në ditën e Flamurit Kombëtar dhe Pavarësisë së Shqipërisë, 28 nëntor.

Indeksonline ka arritur të siguroj pamje nga momenti kur shtatorja e heroit legjendar arrin në qytetin e Prizrenit.

Në këtë qytet së shpejti do të vendoset edhe shtatorja e heroit kombëtar, Adem Jashari.

Të fundit

Të tjera nga rubrika