fbpx
1 C
Pristina
E enjte, 26 Janar, 2023

Skandaloze: Para kryetarit e nënkryetarit të Skënderajt, kërcasin me armë në një odë

Duhet Lexuar

Tradita e odave shqiptare e në veçanti drenicase me këngë çiftelie e pije deri në pikë të fundit po vazhdon, shkruan portali Rajoni.org.

Dje nënkryetari i Skënderajt Sami Lushtaku, kishte mbledhur shumë qytetarë nga të gjitha lokalitete.

- Advertisement -

Përpos kryetarit në ndenjë kishte edhe personialitete të njohura.

Por ajo çka bie në sy është kërsitja në masë të madhe e armëve, dhe e gjitha kjo në sy të Fadil Nurës e të Sami Lushtakut.

Kryetari dhe nënkryetari i një komune zakonisht është aty për të dhënë shembull për të mirë se si duhet të respektohet ligji, dhe jo sikur ka ndodhur dje krejt në të kundërtën./Rajoni.org./

Në video që ka shkurtuar Rajoni dëgjohen të shtëna disa herë:

- Advertisement -

VIDEO KËTU

- Advertisement -

Të fundit

Në këtë vit besimtarët myslimanë do agjërojnë 2 muaj Ramazan brenda 12 muajve

Myslimanët do të agjërojnë muajin e shenjtë të Ramazanit dy herë në një vit në vitin 2030, fillimisht në...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -