5.8 C
Pristina
24 Shtator, 2021 - 03:08

Si çikë e re, Mihrije Braha merr vëmendje në bikinit e kuqe të hapura tek gjoksi

Këngëtarja kosovare ka sjellë poza të veçanta.

Jo rrallë herë Mihrije Braha është komentuar për dukjen e saj si të ishte vajzë e re, për shkak të stilit të veshjes por edhe linjave trupore.

Në top formë është paraqitur edhe sot teksa merr poza në bikini të kuqe duke qenë se ndodhet në pushime.

Mihrijia mori mijëra pëlqime e dhjetëra komente nga fansat dhe ndjekësit e saj në instagram.

Këto poza kaq atraktive me bikini e hapura tek gjoksi dëshmuan edhe njëherë pamjen rinore të Mihrijes, ani pse realisht këngëtarja ka 53 vite jetë

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese