20.7 C
Pristina
Monday, August 8, 2022

Shqiptari i shënon Dritës, Antwerp kalon në epërsi

Futbollisti kosovar i Royal Antwerp, Laurit Krasniqi ka shënuar golin e parë për mysafirët.

Goli ka ardhur në minutën e 52 dhe erdhi pas një krosimi të Benson e ku me kokë shënon Krasniqi.

Të fundit
Lajme të lidhura