14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

Shqiptari i famshëm i TikTok’ut: Qan live dhe tregon si gruaja e tradhtoi me shokun e ngushtë

Mërgimtari i cili u bë i famshëm në TikTok, Rasim Avdyli, së fundmi në një video ka treguar se si gruaja e tij e tradhtoi me shokun e ngushtë.

Komente të shumta kanë qënë duke e pyetur se për çfarë arsyeje qan, teksa ai në këtë video iu përgjigj atyre.

- Advertisement -

Shumica m’vet pse po qan a o ky njeri normal, unë jam shumë normal, mbas 28 vitesh më ka tradhtu gruaja me shokun e ngushtë, me ato që kam hëngër ditë e natë e për këtë arsye jam mërzit. Mu mu ka kall zemra e kurrkush nuk e ka dhimben tem me ta bo shoku ma i ngushti me t’pre besë këqyr çka m’ka bo ma ka çu policinë te shtëpia kishe une du me vra. Unë se vraj ata, Zoti ka me vra ata”, u shpreh fillimisht Rasimi.

E më pas u shfaq në një video duke qarë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -