fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Shpërthen uji i nxehtë në Qëndër të Prishtinës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një shpërthim sistemit të ngrohjes së qytetit “Termokos”, raportohet se ka ndodhur sot në Prishtinë, tek Fakulteti i Arteve.

Paparaci ka siguruar video, në të cilat shihet ujë i nxehtë, i cili ka arritur deri në rrugë.

Në pamjet që posedon Paparaci uji shihet se uji është duke vluar.

- Advertisement -

Nuk dihen arsyet se pse ka ndodhur një situatë e tillë, si dhe nuk raportohet për të Iënduar.

- Advertisement -

Të fundit

Luftë për të jetuar, 70 orë nën rrënoja, shpëtohet vogëlushi në Turqi, përlot ekipin: Nesër kam shkollë

Historitë njerëzore që zbulohen pas tërmetit në Turqi sa herë që ekipet e shpëtimit arrijnë të nxjerrin një person...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -