7.5 C
Pristina
24 Shtator, 2021 - 01:57

Shkurte Gashi publikon fotografi me burrin e saj

Këngëtarja Shkurte Gashi ka publikuar një fotografi, ku shfaqet së bashku me partnerin e saj, Albert Limani.

Këngëtarja ka arritur që ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Albertin, me të cilin ka një djalë.

Ajo dhe Alberti pritën në jetë një djalë, gjersa çdo gjë gjatë shtatzënisë ishte mbajtur fshehtë.

Në një fotografi të re, çifti paraqiten pranë një pianoje në një hotel të Shkup dhe ndërkohë që këngëtarja qëndron ulur, partneri i saj ndodhet në këmbë.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese