8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Shembull i mirë: Policët e Skënderajt i organizojnë pritje e respekt kolegut të tyre që ishte në ShBA

Policët e stacionit policor në Skënderaj kanë dhënë një shembull mjaft të mirë për shoqërinë e sotme, shkruan portali Rajoni.org.

Ata i kanë bërë pritje mjaft të mirë me respekt kolegut të tyre me mirësjellje shembullore Vehbi Mangjollit, i cili ishte në pushime në ShBA.

- Advertisement -

Ky është një veprim mjaft domethënës, që gjithë nëpunësit në vendin e tyre të punës duhet ta marrin si shembull.

Një nderim i tillë ndaj kolegut në punë është i domosdoshëm, në mënyrë që aty të ketë harmoni dhe respekt reciprok.

Informimin e ka ndarë me ne kolegu i Mangjollit, Muhamet Kajtazi:

- Advertisement -

Kolegët e stacionit policorë në Skenderaj me komandantin i bejnë pritje e respekt kolegut me mirësjellje shembullore Vehbi Mangjolli duke i deshiruar shëndet në punë, pas kthimit nga pushimet që i kaloj në SHBA !

Vehbia është aty kur nevoja e shërbimit e kerkon mirësjelljen e tij për qytetarin !

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -