20.7 C
Pristina
Monday, August 8, 2022

Shembull i keq nga Don Xhoni, e zë parkingun e personave me aftësi të kufizuara

Reperi i njohur, Don Xhoni ka treguar se po vazhdon të bëjë jetë luksoze.

I pasionuar pas makinave, Don Xhoni ka treguar veturën e tij më të re.

Ai ka postuar makinën e tij të tipit BMW, mbi imazhin e të cilës ka shkuar: Helm mbi tokë.

Ndonëse është bërë me veturë të re, të cilën edhe e ka postuar, në foto shihet se reperi e ka parkuar gabim dhe në hapësirën e dedikuar për personat me aftësi të kufizuara.

Të fundit
Lajme të lidhura