5.8 C
Pristina
E martë, 29 Nëntor, 2022
- Advertisement -

ShembuII i mirë: Drejtori komunaI i Skënderajt e çon një fëmijë të sëmurë paraduarsh deri në spitaI

Drejtori i Inspektoratit i Komunës së Skënderajt, Valon Haliti, ka bërë një gjest mjaft human shkruan portali Rajoni.org.

Ai është parë duke ndihmuar një fëmijë të sëmurë.

- Advertisement -

Haliti ia merr prej dore fëmijën një gruaje që nuk mundte ta mbante e vetme, dhe ia çon paraduarsh deri në spital të Skënderajt.

Nga ata që është parë ky veprimi është vlerësuar si një shembull mjaft i mirë për shoqërinë e sotme./Rajoni.org/

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -