13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Sërish alarm në Serbi, policia blindon Beogradin pas të shtënave me armë, 2 të pIagosur

- Advertisement -

Të rekomanduara

Dy persona të moshës nga 20 dhe 30 vjeç kanë mbetur të plagosur para një restoranti në Maksima Gorki, shkruan media serbe N1.

“Rreth orës 19:40, në Maksim Gorki është qëlluar një njëzet e gjashtë vjeçar, i cili ka pësuar lëndime dhe në Novopazarska, një burrë është gjetur me plagë me armë zjarri dhe është qëlluar edhe në Maksim Gorki.

- Advertisement -

Policia është në kërkim intensiv për autorin”, ka njoftuar policia.Një i ri ka mbetur i pIagosur në këmbë, ndërsa një tjetër është plagosur aksidentalisht nga një plumb, sipas dëshmitarëve okularë.

Shtrirja nga parku Cuburski deri në tregun Kalenić është mbyllur për qarkullim dhe policia po kreh zonën.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë