fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

“Serbisë nuk i ka pëlqyer përgjigjja e KFOR-it, ndryshe do të ngutej ta publikonte”

Duhet Lexuar

Ish-kryenegociatorja, Edita Tahiri, ka shkruar lidhur me kërkesën e Serbisë për të vendosur 1 mijë trupa në Kosovë dhe përgjigjen që KFOR-i ka konfirmuar dje se ia ka dhënë Serbisë por pa treguar detaje.

Tahiri ka thënë se Serbisë s’i ka pëlqyer përgjigja që ka marrë nga KFOR-i, sepse po të ishte ndryshe, sipas Tahirit, Serbia do të ngutej për ta publikuar.

- Advertisement -

“Serbise nuk i ka pelqyer pergjigjja e KFOR-it! perndryshe do te ngutej ta bej publike”, ka shkruar Tahiri.

- Advertisement -

Të fundit

Vijojnë suImet në SHBA, tre të vrarë

Tre persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën nga të shtënat me armë në Kaliforni të shtunën...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -