14.2 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Saranda Bogujevci rrënqethë me rrëfimin e saj: Me humb një pjesë të familjes është shumë e vështirë

- Advertisement -

Rekomandime

Deputetja, Saranda Bogujevci, ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Prej zemrës” të emisionit “Kendiv”.Aty, ajo ndau dy momentet më të lumtura dhe më të vështira të jetës së saj. Sa i përket pjesës së fundit, ajo ndaloi te humbja e një pjese të familjes së saj gjatë luftës së fundit në Kosovë.Në rrëfimin e saj, Bogujevci tregoi se çfarë do t’i thoshte po t’i kishte përballë ata që i vranë anëtarët e familjes.Ndërkohë, pati edhe një mesazh shumë frymëzues se si të tejkalohen momentet e vështira.
Rrëfimin emocionuese e gjeni në video.

- Advertisement -

VIDEO

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit