-4.2 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 15:22

Sa gishta i ka pula? Mimoza Kusari ia huq me përgjigjen

- Advertisement -

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari – Lila kësaj radhe ishte e ftuar në emisionin Express Rozë në rubrikën “Pyetje Express”.

Një ndër pyetjet e shumta që iu bënë asaj ishte edhe ajo se sa gishta i ka pula.

Se si u përgjigj ajo dhe a është përgjigjur saktë mund ta kuptoni në videon më poshtë./GazetaExpress.

Të fundit

Të tjera nga rubrika