16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Rritet numri i të Iënduarve nga zjarri në EIkos në Pejë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Së paku tetë persona raportohet se janë dërguar në spitalin e Pejës, pas zjarrit të madh që ndodhi mëngjesin e sotëm në objektin e ELKOS-it.

Digjet qendra tregtare Elkos në Pejë, Policia jep këto detaje

- Advertisement -

Kështu konfirmon Spitali i Përgjithshëm në Pejë.

“Deri më tani janë duke u trajtuar 8 pacientë nga rasti i djegies së një objekti në Pejë.

Pacientët janë duke u trajtuar tek Spitali ynë dhe gjendja e tyre është stabile dhe jashtë rrezikut për jetë dhe janë raste kryesisht të helmuar nga tymi”, thuhet në njoftim.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë