13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Rrëfimi rrëqethës i bashkëshortes së gazetarit të ndjerë Seremb Gjergji, “Unë isha për trajtim në Austri, Serembi ishte shtrirë në spital”

- Advertisement -

Bashkëshortja e gazetarit Seremb Gjergji, i cili vdiq pak kohë më parë, ka dhënë rrëfimin e parë dhe tejet emocionues në emisionin “Kendiv” të T7.

- Advertisement -

Ajo tregoi se Gjergji ishte përballur me një probleme shëndetësor prej 15 vitesh, por që nuk kishin qenë në dijeni. Ndërsa, më të vështirë gjithë këtë e bën fakti se edhe vet bashkëshortja e tij, Sama Bajraktari – Gjergji, vuante nga kanceri i cili i ishte kthyer për herë të tretë.

Ajo është përballur me shumë humbje të personave të dashur, por kjo e bashkëshortit ishte tejet e rëndë për të.

- Advertisement -

“Isha në Austri për trajtim dhe kur ku ktheva unë e gjeta Serembin në spital”, rrëfeu ajo.

Rrëfimin e plotë e gjeni në videon më poshtë.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -