14.9C
Pristina
8 Maj, 2021 - 18:04

Rrëfimi ekskluziv i snajpristit të Koshares: “I kërkova falje gruas, i thash s’kam grua dhe fëmijë pa atdhe”

Ai thotë se paratë që ka fituar në Amerikë i aktivizoi në Kosovë, duke shtuar se nuk ‘dinte të punonte’ kur dëgjonte çfarë po ndodhte në atdheun e tij.

Shkojsha në biznes nuk dija të punoja. Kur shkova në shtëpi, u shtriva. Vajza ime trevjeçare ishte duke parë CNN të cilët po reklamonin Iuftën në Kosovë. Erdhi vajza më preku dhe mu duk sikur të më prekte me thikë.

Kur u qova vajza u frikësua nga unë. Nuk kisha mundësi as të rrija ulur. I thash ‘vajza ime më paq në qafë, unë nuk mundem të jetoj këtu.

I kërkova faljes gruas sime, i thash prej sot nuk je gruaja ime, vajzat dërgoj te baba se unë s’kam grua e fëmijë pa atdhe, atdheun e kam në rrezlk dhe duhet të përgjigjem”, tha ai në një intervistë në “Sytë 7.

Ndiqni më poshtë intervistën e tij të plotë të cilën nuk duhet ta humbisni.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese