22 C
Pristina
Tuesday, August 9, 2022

Rrebesh i shiut në Kaçanik, vazhdon pa ndaIur stuhia

Pasditën e së mërkurës ka pasur të reshura shiu në disa pjesë të Kosovës, pas disa ditëve me vapë dhe nxehtësi.

Në Ferizaj stuhia ka shkaktuar dëme, ndërsa në Kaçanik po ashtu ka pasur të reshura të vazhdueshme të shiut.

Në pamjet e mëposhtme mund të shihni intensitetin e reshjeve të shiut që po vazhdon në këtë qytet:

Të fundit
Lajme të lidhura